Metallnøkkelring med flaskeåpner og handlekurvmynt (euro) som festes med magnet.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI483840-01 |
| Materiale | Aluminium, Polyester, Jern |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 3,5 cm |
| Lengde | 10,7 cm |
| Størrelse | 3,5 cmx1 cmx10,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 28/12.05 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/400 |
| Carton Størrelse | 19 cmx34,5 cmx22,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI48384001 | 2904 st |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |