Keramikkrus med vintagedesign, for å starte dagen med din favorittkaffe eller te. Spesialbelegg på utsiden som muliggjør sublimasjonsprint. Kan vaskes i oppvaskmaskin. Presenteres i gaveeske av resirkulert papp. Volumkapasitet: 240 ml.
0,35 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 49,00 | 48,00 | 47,00 | 46,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10084501 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 30 |
| CO2-avtrykk | 0,35 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk |
| Diameter | 8cm |
| Størrelse | 7 x 8 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 29x46x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159702337 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4403 |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |