Kopp i kvalitetskeramikk. Passer for alle kaffemaskiner. Tåler oppvaskmaskin. Innhold 200 ml. Trykket er testet og sertifisert for oppvaskmaskin: EN 12875-2.
Hvit
| Artikkelnummer | 262615-002 |
| Materiale | Keramisk |
| Lengde | 8 cm |
| Diameter | 8 cm |
| Vekt | 210 g |
| Volum | 268.0826 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |