Echo Box 30 W høyttaler har en brukstid på 56 timer og fullades på 23 timer. Bluetooth® versjon 5.2 gir en stabil tilkobling med andre enheter. Med en mikrofon og håndfrifunksjon for enkel håndtering av telefonsamtaler. IPX6 vannmotstandsnivå.
8,94 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 850,00 | 840,00 | 830,00 | 820,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 2pa16590 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 8,94 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, TPU plast |
| Størrelse | 9,5 x 22,5 x 9,5 cm |
| Emballasje | 10stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 21x50x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159671077 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |