Sammenleggbar paraply med 190T RPET pongee polyester skjerm. Med ramme og skaft i rustfritt stål, flott bambushåndtak med bomullsreim, borrelåslukking, pose og RPET-merkelapp. Manuell åpning og lukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 18%.
Grå
| Artikkelnummer | 261182-003 |
| Materiale | RPET, Bambus |
| Lengde | 59.5 cm |
| Diameter | 99 cm |
| Vekt | 295 g |
| Volum | 508047.3684 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |