Paraply i 190T pongee og med en ekstra stor diameter på 132 cm. Med automatisk teleskopåpning, ramme og skaft i glassfiber, mykt skumhåndtak og velcrostropp. Vannavstøtende.
Marineblå
| Artikkelnummer | 266868-536 |
| Materiale | Pongee 190T, Fiberoptikk |
| Lengde | 100 cm |
| Diameter | 132 cm |
| Vekt | 583 g |
| Volum | 1204260.4287 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 4059 st i lager |
| Kommande | 2016 st den 2026-08-21 |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |