Paraply med automatisk teleskopoppheng, 190T RPET-baldakin i kunstsilke, ramme i metall, skaft og håndtak i tre og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 15%.
Svart
| Artikkelnummer | 265115-001 |
| Materiale | RPET, Fiberoptikk |
| Lengde | 89 cm |
| Diameter | 105 cm |
| Vekt | 390 g |
| Volum | 606131.0326 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |