Paraply med en stjernehimmel på undersiden av 190T nylonskjermen, automatisk teleskopåpning med fjærmekanisme, stormsikker design, ramme i lett fiberglass, skaft i kullfiber, håndtak i mykt skum og borrelåslukking. Filtrerer sollys og varme
Sølv
| Artikkelnummer | 266878-032 |
| Materiale | Nylon 190T, Fiberoptikk |
| Lengde | 83 cm |
| Diameter | 103 cm |
| Vekt | 380 g |
| Volum | 572150.5193 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |