Stormparaply med miljøvennlig 190T RPET-baldakin i polyester, en skjermdiameter på 127 cm, skaft og ramme i metall, trehåndtak og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 15%.
Blå
| Artikkelnummer | 265236-005 |
| Materiale | RPET, Fiberoptikk |
| Lengde | 100.5 cm |
| Diameter | 132 cm |
| Vekt | 490 g |
| Volum | 1204260.4287 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |