Blått blekk, kulepenn laget av 50 % PP og 50 % hvetestrå. Holderen, klipsen og trykknappen er laget av samme materiale og hele pennen er elegant utført i én farge. Delvis biologisk nedbrytbar.
Blå
| Artikkelnummer | 260881-005 |
| Materiale | Hvetehalm, Syntetisk materiale |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 8 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |