Stilolinea® kulepenn med blått blekk, transparent farget klips og trykknapp. Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,37 | 5,18 | 5,00 | 4,82 |
Rød
| Artikkelnummer | 261719-008 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 13.7 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 9 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |