Stilolinea® kulepenn med blått blekk i naturmaterialer, 80% nedbrytbar/komposterbar. Med transparent skaft og gummigrep. (EN13432:2000-12). Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,38 | 5,02 | 4,45 | 4,27 | 3,90 | 3,72 |
Grønn
| Artikkelnummer | 262855-004 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 13.7 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |