Sjonglørsett: 3 baller i imitert lær med mykt fyll i et gjennomsiktig rør.
Egendefinert/flerfarget
| Artikkelnummer | 264237-009 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 15.5 cm |
| Diameter | 6 cm |
| Vekt | 136 g |
| Volum | 113.0973 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |