Antistressball laget av myk skumplast. Avstressende og styrkende for fingermusklene.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Artikkelnummer | 5862204 |
| Størrelse | ø 6,3 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | 3 x 3 cm |
| Vekt | 0.024 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 37555 |
| Inkommande v.29, 2026 | 50000 |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |