Boris oversized collegegenser kombinerer uanstrengt stil og ansvarlig produksjon i en perfekt balanse. Den er laget av OCS- og GRS-sertifisert bomull, og har en premiumfølelse med en touch av ansvarlig produksjon. Den avslappede, overdimensjonerte passformen gir moderne komfort, mens det myke og slitesterke stoffet sikrer langvarig slitestyrke. Hvert produkt har Aware-sporing, noe som sikrer full oversikt over den ansvarlige produksjonsprosessen.
4,80 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 370,00 | 350,00 | 340,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Solid svart
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Artikkelnummer | 3956490 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtrykk | 4,80 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 80% Organisk bomull og 20% Resirkulert bomull, 280 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 39x68x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159753834 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | OEKO-TEX®OEKO-TEX®,OCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 274 |
| M | 413 |
| L | 351 |
| XL | 209 |
| 3XL | 29 |
| 3XS | 15 |
| 4XS | 15 |
| XXS | 29 |
| XS | 94 |
| XXL | 74 |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |