Azurite kortermet unisex t-skjorte er laget av 100 % OCS-sertifisert organisk bomull med en stoffvekt på 160 g/m², noe som gjør den myk og komfortabel å ha på seg. Med rund hals, detaljer med dobbeltnålssøm og størrelsesetikett har den slitestyrke og komfort uten lapper. Hvert produkt har Aware-sporing, noe som sikrer full oversikt over den ansvarlige produksjonsprosessen.
0,89 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 144,00 | 138,00 | 134,00 | 132,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Hvit
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Artikkelnummer | 3955401 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i Organisk bomull, 160 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 51x37x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159743828 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | OEKO-TEX®OEKO-TEX®,OCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 295 |
| M | 454 |
| L | 352 |
| XL | 203 |
| 3XL | 48 |
| 3XS | 46 |
| 4XS | 47 |
| XXS | 48 |
| XS | 98 |
| XXL | 98 |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |