Kartongkniv med sikkerhetsmekanisme. Smart fa bladet kun er fremme når knappen er trykket frem. Minsker risikoen for ulykker
Gul (06)
| Artikkelnummer | GI8545-06 |
| Materiale | ABS, Plast, Metall, Karbonstål |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 2,4 cm |
| Lengde | 12,4 cm |
| Størrelse | 2,4 cmx1,4 cmx12,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 22/13.89 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 60/600 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx44 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI854506 | 26586 st |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |