Solid veske med rulletopp. Av vanntett PVC for å holde personlige eiendeler tørre. Forsiden, av gjennomsiktig PVC, er utstyrt med en ekstra lomme for å trygt oppbevare din mobiltelefon. Berøringsskjermen kan betjenes gjennom vinduet. Vesken holder seg flytende på vannet. Tåler vannstråler og skvetter, men er ikke egnet for å bli nedsenket under vann. Med klikksystem og praktisk karabinkrok så den lett kan festes på annen bagasje eller belter. Kapasitet ca. 2,5 liter.
Lysegrå
| Artikkelnummer | 261172-027 |
| Materiale | PVC |
| Lengde | 18 cm |
| Diameter | 11.5 cm |
| Vekt | 69 g |
| Volum | 3012.1983 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |